O firmie
Oferta
Certyfikaty i koncesje
Uprawnienia do technicznej ochrony zabytków
Monitoring wizyjny
Prasa o nas
Realizacje
Referencje
Lokalizacja
Kontakt
 Alphatec Communication - systemy telekomunikacyjne, telewizja przemysłowa, CCTV, systemy dostepowe i alarmowe, sieci strukturalne, sieci telekomunikacyjne i światłowodowe, bariery mikrofalowe, projektowanie, konserwacja systemów...

Witamy w firmie Alphatec Naszym celem jest „być konkurencyjnym poprzez najlepszą jakość naszych usług”

Przez jakość usług rozumiemy zarówno zadowolenie Naszego Klienta oraz jak najlepsze wykonywanie zadań, zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i trendami światowymi.

Zdajemy sobie sprawę, że projekty przez nas realizowane powinny być przydatne dla Klientów przez szereg lat, w związku z tym patrzymy dalej niż jutro.

Nasze projekty i realizacji to nasze produkty, traktujemy je jako nasze dzieło i opiekujemy się nimi również po ich wykonaniu, chętnie zajmujemy się ich konserwację, modernizacją, rozbudową.

Lubimy trudne, duże, nietypowe, ciekawe projekty i realizacje.

Potrafimy koordynować duże projekty z różnych branż.

Zawsze mamy czas dla naszych Klientów

Terminy realizacji naszych projektów są dla nas tak samo ważne jak dla naszych Klientów.

Nie jesteśmy drodzy, duża część naszych realizacji jest wynikiem wygranych przetargów, gdzie ( niestety) w większości przypadków 100% oceny oferty stanowi cena.

Posiadamy ugruntowaną pozycję w branży, jakość popartą certyfikatem ISO 9001, koncesję potwierdzającą że możemy wykonywać wszędzie usługi technicznej ochrony mienia (alarmy, telewizja przemysłowa, systemy dostępu, monitoring wizyjny)

Oczekujemy na ciekawe zlecenia.

 

Alphatec Communication 58-500 Jelenia Góra ul. Lipowa 18,

tel. (075)64-34-404, fax (075)64-34-405, e-mail: biuro@alphatec.pl